Flotila

Princess Cruises

Princess Cruises

Prohlídka lodi - Coral-princess

Princess Cruises

Princess Cruises

Prohlídka lodi - Crown Princess

Princess Cruises

Princess Cruises

Prohlídka lodi - Dawn Princess

Princess Cruises

Princess Cruises

Prohlídka lodi - Sun Princess

Princess Cruises

Princess Cruises

Prohlídka lodi - Star Princess

Princess Cruisess

Na lodích PRINCESS naleznete několik jídelen, resturací, pizerií a bister., denní a noční bary i klubové prostory. Zábavní akce typu  show na Brodway nebo Las Vegas se hrají v divadelních sálech, denně je v provozu alespoň jedna diskotéka. V átriích a salonech jsou pořádány   koncerty, k tanci živě hrají hudební skupiny. Ve filmovém sálu se promítají poslední filmové novinky, v knihovně jsou pořádány besedy na nejrůznější témata. Můžete si zahrát bingo nebo se zúčastnit  aukčního prodeje uměleckých děl . Nechybí ani kasino s herními automaty, ruletou, kostkami a karetními hrami.

Nejmenší lodě  se jmenují  PACIFIC PRINCESS, OCEAN PRINCESS a ROYAL PRINCESS a jsou určeny pro 680 cestujících. Prazatím největší lodě flotily jsou CARIBBEAN, CROWN, EMERALD a RUBY PRINCESS, které mají kapacitu 3100 cestujících, kteří  mohou být ubytováni v 710 luxusních kabinách s balkónem.

Přestože se jedná o plovoucí město, má cestující pocit, a to zejména díky překrásným interiérům a jejich promyšlenému členění, jakoby cestoval v útulném prostředí malého prvotřídního plavidla.

Partneři: Seo optimalizace Značkové oblečení Plavby Masáže Modeláž nehtů Prodlužování vlasů, Praha Prodlužování vlasů, modeláž nehtů Nadměrná obuv Kadeřnictví, prodlužování vlasů Prodej vlasů Dokončovací stavební práce